به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس معروف به تپسی پس از عرضه اولیه 5 درصدی سهام در 24 خرداد به روش گشایش برای طی مراحل افزایش سرمایه از محل سلب حق تقدم و صرف سهام ،متوقف شد.

بر این اساس، ششم شهریور ماه مجمع فوق العاده برگزار و باتوجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 110 درصدی به منظور تامین مخارج توسعه جغرافیایی، رشد و توسعه زیر ساخت و شبکه مشتریان نرم افزار تپسی و افزایش ظرفیت سفرها، مورد تصویب قرار گرفت.

پس از گذشت بیش از سه ماه از زمان عرضه اولیه، نماد “تپسی” روز شنبه 16 مهر ماه در بازار دوم فرابورس برای معاملات ثانویه توسط سرمایه‌گذاران حرفه‌ای با محدودیت حجمی 100 هزار سهمی بازگشایی شد.

حال امروز در مرحله دوم 10 درصد سهام “تپسی” با قیمت 4988 ریالی هر سهم به روش سلب حق تقدم و صرف سهام مختص به سرمایه گذاران حرفه ای، پذیره نویسی می شود که 129 میلیارد تومان عاید شرکت و سرمایه را از 117 به 246 میلیارد تومان می رساند.

بر اساس این گزارش، مدت پذیره نویسی از 18 مهر تا سه شنبه 17 آبان به مدت 30 روز ادامه دارد اما چنانچه سقف سرمایه تعیین شده قبل از انقضای مهلت پذیره نویسی تکمیل و وجوه مربوطه تامین شود، عملیات پذیره نویسی متوقف می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.