سروش خواجه حق وردی، با اعلام خبر برگزاری جلسه شفاف‌سازی برای نمادهای دهدشت، کازرو و ممسنی گفت: با هدف ارتقای شفافیت جلسه‌ای در خصوص وضعیت نمادهای معاملاتی شرکت‌های صنایع پتروشیمی دهدشت، پتروشیمی کازرون و پتروشیمی ممسنی در فرابورس ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به نقل از فرابورس ایران، این مقام مسئول در فرابورس با اشاره به اینکه جلسه مذکور ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود، افزود: در این جلسه مدیران عامل صنایع پتروشیمی دهدشت، شرکت پتروشیمی کازرون و شرکت پتروشیمی ممسنی هر کدام به‌ صورت جداگانه در خصوص آخرین وضعیت شرکت‌ها توضیح و همچنین به پرسش‌های مطرح‌ شده توسط مشاوران سرمایه‌گذاری و سایر فعالان بازار سرمایه پاسخ خواهند داد.

به گفته وی بازارگردان‌های نمادهای معاملاتی مذکور هم طی این جلسه توضیحات خود را ارائه خواهند کرد. همچنین در پایان جلسه زمانی به ارائه گزارش‌های ارزش‌گذاری، تحلیل نمادها و پاسخ به پرسش‌های ارزش‌گذاری اختصاص داده‌ شده است.

حق‌وردی تأکید کرد: اشخاص دارای مجوز مشاور سرمایه‌گذاری می‌توانند گزارش ارزش‌گذاری و تحلیل نمادهای مذکور، تهیه‌شده توسط خود را برای انتشار تا ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۱۲ شهریور ماه با عنوان «گزارش ارزشیابی/تحلیل سهام شرکت…» از طریق اتوماسیون اداری ارسال کنند.

معاون نظارت بازار با تأکید بر اینکه متقاضیان در زمان ارسال گزارش یا پرسش‌های خود حتما اطلاعات تماس را نیز ثبت کنند، گفت: متقاضیان می‌توانند پرسش‌های خود را از طریق شماره پیامک ۲۰۰۰۵۰۰ حداکثر تا ساعت ۱۸:۰۰ روز یک‌شنبه ۱۳ شهریور ماه ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.