به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آیدین جسارتی با بیان اینکه شرکت فجر انرژی خلیج فارس با نماد “بفجر” یکی از شرکت های حاضر در بورس است و همه روزه معاملات آن جریان دارد به بورس پرس اعلام کرد: نماد این شرکت از ۲۶ تیر ماه برای برگزاری مجمع سالانه متوقف و تعلیق شده است.

علی رغم برگزاری مجمع سالانه با حضور حداکثری اعضا ، تصویب صورت های مالی و توزیع سود سالانه ۴۳۵ تومانی برای هر سهم به دلیل اختلاف مدیران شرکت با مدیران سازمان خصوصی سازی، دو ماه است همچنان نماد سهم متوقف و تعلیق شده و سود مصوب سالانه ۸.۵ هزار میلیاردی مجمع به حساب هیچ از سهامداران نیز واریز نشده است و همچنان در حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی است.

بنابراین اختلاف مدیران شرکت با سازمان خصوصی سازی به ضرر سهامداران تمام شده و چوب ندانم کاری و سهل انگاری و اختلاف آنها را باید سهامداران میلیونی این شرکت بپردازند . چرا مدیران سازمان بورس و خصوصی سازی به این مقوله قبل از تشکیل مجمع سالانه رسیدگی نمی کردند؟ چرا پس از واریز سود به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی، نامه نگاری های مدیران سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس شروع شد و اکنون سود چند هزار میلیاردی مشخص نیست به نفع چه کسی یا کسانی بوده و از آن نفع شخصی می برند؟

سهامدارن خرد با هزار امید و آرزو در مجمع شرکت کرده و دریافت سود سالانه در موعد مقرر و تسریع در باز شدن نماد معاملاتی حق قانونی است اما دو ماه است نماد متوقف شده و هیچ کدام از مدیران نیز در این خصوص پاسخگو نیستند؟

درصورتی که به این مقوله رسیدگی ویژه و فوری نشود از طریق مراجع قوه قضاییه، مبادی قانونی و وکلای حقوقی متخصص و نمایندگان مجلس در این حوزه پیگیری های لازم انجام خواهد شد. تمامی مستندات و مکاتبات در تارنمای کدال موجود و قابل بهره برداری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.