به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بورس کالا هفته آینده میزبان عرضه ۱۳.۲۵ هزار دستگاه خودرو سواری و باری خواهد بود، یکشنبه تارا دستی و پژو ۲۰۷ دستی هر کدام ۴ هزار دستگاه، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و تارا دستی هر کدام دو هزار دستگاه عرضه می‌شود، سه شنبه ۵۰۰ دستگاه کارا دو کابین و چهارشنبه ۷۵۰ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره عرضه می‌شود.

براساس این گزارش، ایران خودرو برای پژو ۲۰۷ دستی و توماتیک قیمت‌های پایه ۱۸۵.۵ و ۲۸۰ میلیون تومان و تارا دستی ۲۵۶.۵ میلیون تومان را در نظر گرفته است. سایپا نیز شاهین را با قیمت ۳۰۴ میلیون تومان و کارا دو کابین از سوی بهمن موتور با قیمت ۳۰۱.۵ میلیون تومان و فیدلیتی ۷ نفره ۷۷۲ میلیون تومان عرضه می‌شود.

تاریخ تحویل محصولات ایران خودرو و سایپا ۳۱ و ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ و و بهمن موتور ۱۴ اسفند سال جاری است. درصد پیش پرداخت در خودروهای تارا، پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک و شاهین ۱۰۰ درصد، فیدلیتی ۷ نفره ۵۰ درصد و در کارا دو کابین ۱۰ درصد است.

هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو بوده و خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته باشند و اشخاصی که در عرضه های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود، علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر مورد نظر را انتخاب کنند و اقدام به واریز وجه هزینه بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت به مبلغ ۴.۳۷۱ میلیون تومان به علاوه ۱۳درصد مالیات و عوارض قانونی برای پژو ۲۰۷ دستی و تارا دستی و ۱۲درصد برای پژو ۲۰۷ اتوماتیک که براساس مبلغ معامله خریدار باید پرداخت شود.

درصورت عدم واریز هزینه ها حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه ۰.۱درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می شود.

امکان انتخاب رنگ و مشخصه های سفارشی مطابق جدول شرایط عمومی عرضه وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.