در همایش آنلاین The B Word چه گذشت؟

همانطور که در خبرهای منتشر شده در پیج اینستاگرام فینوگیت خواندید در روز 21 جولای دو چهره­‌ی برجسته­‌ی دنیای ارزهای دیجیتال جک دورسی(بنیانگذار و مدیر عامل توئیتر و همچنین اسکوئر)  و ایلان ماسک (بنیان‌گذار، مدیرعامل و مهندس ارشد اسپیس‌اکس؛ سرمایه‌گذار، مدیرعامل و طراح محصولات تسلا) مهمان همایش آنلاین ” The B word ”  بودند.
این همایش با هدف صحبت در مورد بیت­‌کوین، میزان استقبال موسسات از آن و تاثیرات زیست محیطی این ارز دیجیتال برنامه‌ریزی شده بود.

به گزارش فینوگیت جک دورسی( بنیانگذار و مدیر عامل توئیتر و همچنین اسکوئر) در این همایش گفت : امیدوار است بیت‌کوین بتواند “صلح جهانی” ایجاد کند.
مدیر عامل توییتر و اسکوئر یک هدف نهایی برای بزرگترین ارز دیجیتال دارد و معتقد است که این امر می تواند به اصلاح امور در “سطح بنیادی” کمک کند.
وی گفت: امید من این است که [بیت کوین] صلح جهانی ایجاد کند یا به ایجاد صلح جهانی کمک کند. ممکن است کمی مسخره به نظر برسد ولی این یک هدف بلند‌مدت است و در آینده محقق می‌شود.
ایلان ماسک نیز در این همایش گفت: “من بیت کوین دارم ، تسلا بیت کوین خریداری کرده است ، اسپیس ایکس بیت کوین خریداری کرده است. و نه من نه تسلا یا اسپیس ایکس قصد فروش بیت ­کوین­ های خود را نداریم.
همانطور که در پرونده های SEC مشخص شد ، تسلا در ماه فوریه 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرد ، اما SpaceX هنوز چنین افشاگری نکرده است.
ماسک همچنین گفت: من طرفدار دارایی‌های غیرمتمرکز هستم.

ایلان ماسک علاقه­ ی خاصی به دوج ­کوین دارد( مطالب مرتبط با توئیت های ایلان ماسک در حمایت از دوج کوین را در پیج فینوگیت بخوانید) و قبلا نگرانی خود را در مورد مصرف انرژی بیت ­کوین ابراز کرده بود. با این حال ایلان ماسک در همایش آنلاین The B Word اعلام کرد بیت کوین بیشتری نسبت به اتریوم و دوج کوین دارد.

علاوه بر این ، ایلان ماسك اظهار داشت كه اگر ماینرها به استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر روی بیاورند غول ساخت اتومبیل الكترونیكی (تسلا) احتمالاً در آینده‌ی نزدیک پذیرش BTC را به عنوان ابزار پرداخت از سر خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که ‌قیمت بیت‌کوین پس از کنفرانس آنلاین  The B Word با حضور ایلان ماسک و جک دورسی که تیمش در حال ساخت کیف پول بیت‌کوین است و اخیراً یک برنامه‌ی بانکی راه اندازی کرده است، بهبود یافت و امروز (24 جولای) پرچمدار ارزهای دیجیتال در محدوده­ ی 33800 دلار معامله می ­شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.