به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی، امروز 6 درصد از سهام گلدیران عرضه اولیه و طی آن 228 میلیون سهم با قیمت مبنای 450 تومانی و حداکثر سهمیه 11.4 میلیون سهمی به سرمایه گذاران واجد شرایط شامل صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله و صندوق های سرمایه گذاری مشترک ثبت شده نزد سازمان بورس در زمان سفارش گیری واگذار می شود.

پس ازکشف قیمت در مرحله اول عرضه اولیه به روش حراج تا آغاز مرحله دوم نماد “گلدیرا”به منظور طی مراحل افزایش سرمایه از محل صرف سهام و از طریق سلب حق تقدم متوقف خواهد بود. در مرحله دوم، افزایش سرمایه به میزانی خواهد بود که طی آن 14 درصد از سهام شرکت از طریق واگذاری حق تقدم های سلب شده به عموم عرضه می شود. لذا متقاضیان باید آثار ناشی از افزایش سرمایه در میزان مالکیت پس از افزایش سرمایه و نیز توقف نماد برای این موضوع را مدنظر قرار دهند.

ارسال سفارش صرفاً از طریق ایستگاه های معاملاتی نامک امکان پذیر است و 50 درصد سهام خریداری شده در روز عرضه اولیه توسط سرمایه گذاران واجد شرایط تا 90 روز پس از تاریخ واگذاری، امکان عرضه نخواهد داشت. مشاور عرضه، کارگزاری صبا تامین و متعهد خرید، سرمایه گذاری هامون صبا است.

بنابراین گزارش، طی سال جاری سهام 9 شرکت انتقال داده های آسیاتک، حمل و نقل گهر ترابر سیرجان، فروسیلیسیم خمین، داروسازی دانا ، سیمان آبیک ، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، فرانسوز یزد، تپسی و فولاد شاهرود عرضه اولیه شده و گلدیران، دهمین سهم جدید سال بشمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.