به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاون نظارت بازار شرکت فرابورس از برگزاری جلسه شفاف‌سازی برای بررسی وضعیت نماد سه شرکت پتروشیمی دهدشت، کازرون و ممسنی در 14 شهریور ماه خبر داد و اعلام کرد: در این جلسه مدیران عامل سه شرکت بصورت جداگانه در خصوص آخرین وضعیت شرکت‌ها توضیح و به پرسش‌های مطروحه توسط مشاوران سرمایه‌گذاری و سایر فعالان بازار سرمایه پاسخ خواهند داد.

بازارگردان‌ این نمادها هم طی این جلسه توضیحات را ارائه خواهند کرد. در پایان جلسه، زمانی به ارائه گزارش‌های ارزش‌گذاری، تحلیل نمادها و پاسخ به پرسش‌های ارزش‌گذاری اختصاص داده‌ شده است. اشخاص دارای مجوز مشاور سرمایه‌گذاری می‌توانند گزارش ارزش‌گذاری و تحلیل نمادهای مذکور تهیه‌ شده را برای انتشار تا ساعت 12 ظهر شنبه 12 شهریور با عنوان “گزارش ارزشیابی/تحلیل سهام شرکت…” از طریق اتوماسیون اداری ارسال کنند.

سایر فعالان بازار نیز در صورت تمایل می‌توانند گزارش ارزش‌گذاری یا تحلیل نمادها را با ذکر عنوان فوق به آدرس ایمیل ir.ifb@MarketOperation ارسال کنند. متقاضیان می‌توانند پرسش‌ها را از طریق لینک و یا شماره پیامک 2000500 حداکثر تا ساعت 18 یکشنبه 13 شهریور ارسال کنند.

براساس این گزارش، نماد سه شرکت پتروشیمی دهدشت، کازرون و ممسنی با عدم رفع ابهام وضعیت اطلاعاتی از ۴ خرداد ۹۹ بنا به تشخیص سازمان بورس، مشمول تعلیق شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.