در هفته منتهی به ۲۳دی، ۲میلیون و ۱۶۵‌هزار و ۲۷۶تن انواع کالا و محصول و ۱۰‌هزار و ۷۹۲دستگاه خودرو به ارزش نزدیک به ۲۹‌هزار و ۱۶۵میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس‌کالای ایران دادوستد شد. سیمان، فولاد و سنگ‌آهن، سنگین‌وزن‌های تالار صنعتی و معدنی و قیر، وکیوم‌باتوم و مواد پلیمری، سنگین‌وزن‌های تالار پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی بودند.

به گزارش «کالاخبر»، هفته گذشته تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس‌کالا، شاهد معامله یک‌میلیون و ۶۷۹‌هزار و ۱۳۹تن انواع کالا و محصول به ارزش نزدیک به ۲۱‌هزار و ۶۳۱میلیارد تومان بود. جزئیات معامله تالار محصولات صنعتی و معدنی به شرح زیر است: یک‌میلیون و ۶‌هزار و ۱۷۴تن سیمان، ۶۰۴‌هزار و ۶۰۰تن فولاد، ۸۳‌هزار تن سنگ‌آهن، ۱۰‌هزار و ۲۵تن آلومینیوم، ۸‌هزار و ۳۵تن مس، ۹۰۰تن روی، ۵۰۰ تن سرب، ۲۰۰تن کنسانتره مولیبدن، ۲۴کیلوگرم شمش طلا و ۱۰‌هزار و ۷۹۲دستگاه خودرو.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس‌کالا، ۴۰۷‌هزار و ۸۷۶تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۶‌هزار و ۸۴۷میلیارد تومان به فروش رسید. جزئیات معاملات تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی به شرح زیر است: ۱۳۴‌هزار و ۸۵۷تن قیر، ۹۸‌هزار تن وکیوم‌باتوم، ۹۶‌هزار و ۶۴۹تن مواد پلیمری، ۳۹‌هزار و ۳۹۰تن مواد شیمیایی، ۳۱‌هزار تن لوب‌کات، ۶‌هزار و ۷۵تن روغن پایه، یک‌هزار و ۸۰۰تن فرآورده‌های نفتی و ۹۵۵تن گوگرد. بازار فرعی بورس‌کالا نیز شاهد معامله ۷۸‌هزار و ۲۷۹تن کالا به ارزش ۶۸۷میلیارد تومان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.