به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، یک هفته بعد از گشایش نماد و تعیین نرخ سهام استقلال، نماد باشگاه پرسپولیس هم برای امروز چهارشنبه آماده گشایش و قیمت گذاری سهام در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس شد.

براساس این گزارش، طبق شرایط اعلامی، کلیه معامله گران برخط و غیر برخط به صورت همزمان طی دوره ثبت سفارش از ساعت 10 می‌توانند اقدام به ورود سفارش خرید یا فروش کنند. همچنین محدودیت حجمی 10 هزار سهمی برای هر سفارش تعیین شده است.

15 اسفند سال گذشته، پذیره نویسی سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ناشی از سلب حق‌تقدم در افزایش سرمایه، آغاز و 350.5 میلیارد تومان عاید باشگاه پرسپولیس و 359 میلیارد تومان نیز عاید باشگاه استقلال شد.

همچنین دوم شهریور طلسم حضور اولین باشگاه فوتبال در بازار سهام شکسته و نماد استقلال در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس گشایش یافت و هرسهم استقلال با قیمت 405 تومانی، معامله شد اما تا به امروز به 379 تومان رسیده است.

در این رویداد در برابر فروش هزار و 794 سهامدار ( از جمله 28 حقوقی)، 2 هزار و 343 سهامدار حقیقی و 10 حقوقی حاضر به خرید بیش از 143.7 میلیون سهم استقلال به ارزش بیش از 58.2 میلیارد تومان شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.